Igra 100 metara utrke online

Igra 100 Metres Race

100 metara utrke

100 Metres Race

Olimpijske igre - veliki događaj u svijetu sporta. Mnogi predstavnici iz raznih zemalja okupiti na jednom mjestu, to bi bilo saznati tko je od njih jači, brži, a koji je u nekoliko godina će se smatrati kao najbolji prvak u tom sportu. Danas se igra 100 metara utrke ćemo sudjelovati u sportskom natjecanju u vođenju stotinu metara. To će biti vrlo zanimljivo i na neki način teško, jer ćete biti pokrenut protiv najboljih predstavnika drugih zemalja. Na početku igre ćete odabrati lik i zemlju za koju će djelovati. Time što ovaj izbor bit će vam na početku sa svojim protivnicima. Nakon što je signal je zvučala morate pokrenuti brže prema ciljnoj liniji. Upravljanje trčanje brzinu pomoću dvije tipke"lijevo, desno"na tipkovnici računala. Kliknite na njih u isto vrijeme, mi ćemo dati naš sportaša ubrzanja i brzine. Tako raspršena trkač ćemo doći do cilja prvi i pobijediti u utrci. Nakon što je prošao prvo kolo kvalifikacija, možemo prijeći na drugu. I tako sve dok ne osvojiti prvenstvo. Ako izgubimo, onda je letio iz turnira rešetke i vaša zemlja ne osvojiti zlatnu medalju. Dakle, sve ovisi o vama i vašoj spretnosti. Igra 100 Meter utrka je vrlo dobro osmišljenim zemljište i dobro nacrtana grafika. Svi ljubitelji sportskih igara je počeo igrati u 100 metar utrka od prve minute pada u atmosferu, što će vam odgoditi puno i ne možete otrgnuti na trenutak dok ste osvojiti ovo natjecanje. Otvorena igra 100 metara utrke na našoj web stranici i dokazati svima da ste vrijedni naslov svjetskog prvaka u vođenju stotinu metara. Sretno i dobro raspoloženje!